Szybki kontakt:        +48 601 426 358         biuro@amadeusgrey.pl         facebook

Witaj na Seszelach!

To świetny wybór na każdy rodzaj rejsu
logo

Seszele - archipelag 115 wysp leżących na Oceanie Indyjskim to wciąż synonim raju na ziemi. Błękit oceanu nie może tutaj być już bardziej błękitny a piasek na plażach bardziej biały.

Przez okrągły rok panuje tutaj łagodny acz tropikalny klimat z przyjemną temperaturą między 25-30 stopni. To tutaj turkusowa woda oceanu wyrzeźbiła i wyrzuciła na brzeg granitowe głazy, które w towarzystwie egzotycznych pochylonych w stronę wody palm tworzą tropikalne, niezapomniane krajobrazy. To tutaj spotkać można najwyższe, 800-letnie palmy coco – de – mer i spadające z nich gigantyczne kokosy.
Prawdziwym skarbem są na Seszelach niespotykane nigdzie indziej gatunki ptaków oraz ogromne żółwie zamieszkujące bezludne wyspy, których tutaj jest bez liku.
Jest to wymarzony region do żeglowania i podziwiania raf koralowych. Rejs od wyspy do wyspy to gwarancja udanego wypoczynku. 
 

Termin Trasa Cena za osobę Ilość dni
20.01 - 30.01.2018 Mahe - Praslin - Mahe 4.950 zł 10

Na życzenie kompletnej załogi możemy zorganizować rejs all inclusive i dokładnie przedstawić cenę pobytu na jachcie.

CENA ZAWIERA:
- pobyt na jachcie
- usługi i opiekę skippera
- podatek VAT

CENA NIE ZAWIERA
- transportu
- opłat portowych
- wyżywienia
- transit logu
- sprzątania końcowego 
- opłaty klimatycznej 
- kaucji za jacht (kaucja zostanie zwrócona w całości w dniu wyokrętowania, jeżeli jacht i wyposażenie jachtu w dniu zakończenia rejsu będzie w stanie niepogorszonym)
- ubezpieczenia indywidualnego
- silnika do pontonu
- paliwa do jachtu
(opłaty te są pokrywane solidarnie ze wspólnej kasy ok.150 EURO od osoby za 1 tydzień rejsu, przy pełnym obłożeniu jachtu.
Kapitan jest zwolniony z wszystkich opłat)
 
UCZESTNICY
Rejsy mają charakter turystyczny (dla przyjaciół, rodzin i singli) ale możemy również zorganizować rejsy szkoleniowo - stażowe, firmowe i imprezowe.
Wiek uczestników jest bez znaczenia, pływamy zarówno z małymi dziećmi jak i z seniorami. Doświadczenie żeglarskie również nie jest wymagane, wspaniała atmosfera na jachcie niweluje ewentualne różnice w wiedzy o żeglowaniu.
Kapitan zna dokładnie region rejsu, więc pokaże miejsca godne uwagi, poleci wyśmienite restauracje i tawerny. Będzie Waszym przewodnikiem przez cały Wasz pobyt na rejsie. Po każdym rejsie, na życzenie uczestnika, możemy wystawić opinie żeglarską, która zalicza staż morski do patentów żeglarskich.
 
TRASA REJSU
Trasy rejsu są orientacyjne i zależą od warunków pogodowych, działania siły wyższej i sprawności załogi, są na bieżąco ustalane z uczestnikami.
Jest możliwość ustalenia trasy na życzenie kompletnej załogi jachtu. 
 
WYŻYWIENIE
Uczestnicy rejsu prowiantują jacht ze wspólnej składki w dniu zaokrętowania (nie dotyczy wersji "all inclusive"). W przypadku rejsu "all inclusive" kapitan w porozumieniu z załogą dokonuje zakupów produktów żywnościowych. Ewentualne jedzenie w restauracjach i wszystkie inne wydatki na lądzie nie związane bezpośrednio z rejsem załoga rozlicza między sobą.

CO ZABRAĆ NA REJS
- odzież przeciwdeszczową
- strój kąpielowy
- ręczniki
- buty na jasnej podeszwie
- buty do wody
- polar lub softshell
- nakrycie głowy
- okulary przeciwsłoneczne
- kremy z filtrem
- leki osobiste
- latarkę 
- dobry humor


Legenda: Seszele
 • punkt czerwony marina, możliwy początek rejsu:
  • Mahe, marina Eden 
    
 • punkt zielony możliwości nocnych postojów:
  • Eden, wyspa Mahe (marina)
  • St. Anne, wyspa (kotwicowisko)
  • Cousine, wyspa (kotwicowisko)
  • Anse Lazio, wyspa Praslin (kotwicowisko)
  • Cote d'Or, wyspa Praslin (kotwicowisko)
  • Baie Ste Anne, wyspa Praslin (kotwicowisko)
  • Anse Cocos, wyspa La Digue (kotwicowisko)

Szybki kontakt z nami / Rezerwacja - Seszele:

Dodatkowa treść

logo