Szybki kontakt:        +48 601 426 358         biuro@amadeusgrey.pl         facebook

Witaj w Tajlandii!

To świetny wybór na każdy rodzaj rejsu
logo

Doskonały region na spokojne, rodzinne żeglowanie. Długie malownicze, lśniąco białe plaże, rajskie zatoki i lazurowe groty dostępne jedynie od strony morza gwarantują niezapomniane wakacyjne wspomnienia.

Jedno z piękniejszych miejsc na świecie z zachwycającą, dziką i egzotyczną przyrodą. Charakterystyczne, wyrastające z wody zielone formacje skalne,  lazurowe groty, rajskie plaże, bezludne wyspy i przepiękny kolorowy, podwodny świat – oto właśnie Tajlandia. To właśnie tutaj powstały zachwycające zdjęcia do filmów „Niebiańska plaża” z Leonardo Di Caprio i „Człowiek ze złotym pistoletem” z Rogerem Moorem jako Jamesem Bondem.
To doskonały region na spokojną, leniwą żeglugę od wyspy do wyspy. Rejs katamaranem pozwala na odkrywanie bezludnych, dzikich wysepek, podpływanie na sam brzeg plaż z dala od gwaru hotelowej komercji. Dla amatorów podwodnego świata to jedno z piękniejszych miejsc do odkrywania urzekająco pięknych raf koralowych i podziwiania barwnego podwodnego życia.
Tajlandia zachęca przepięknymi, białymi plażami ciągnącymi się po horyzont, przepyszną kuchnią i serdecznymi uśmiechami Tajlandczyków.
Podczas tych wakacji będziesz miał okazję poznania bliżej zachwycającej kultury tego kraju jak również imponującego życia nocnego na Phuket i w Bangkoku – mieście, które nigdy nie śpi. 
 
A jeśli masz ochotę przedłużyć swój pobyt w Azji to połącz rejs w Tajlandii ze zwiedzaniem  sąsiedniej równie pięknej Kambodży lub wybierz którąś z indonezyjskich wysp by rozkoszować się tą wspaniałą kulturą dłużej.
 
Termin Trasa Cena za osobę Ilość dni
10.02 - 20.02.2018 Phuket - wyspy Morza Andamańskiego - Phuket 4.200 zł 10
01.03 - 10.03.2018 Phuket - wyspy Morza Andamańskiego - Phuket 4.200 zł 10
15.03 - 25.03.2018 Phuket - wyspy Morza Andamańskiego - Phuket 4.200 zł 10
Rejs odbywa się na katamaranie

Legenda: Tajlandia
 • punkt czerwony marina, możliwy początek rejsu:
  • Phuket, marina Heaven
    
 • punkt zielony możliwości nocnych postojów:
  • James Bond Island (kotwicowisko)
  • Koh Yao Noi (kotwicowisko)
  • Krabi (kotwicowisko)
  • Chicken Island (kotwicowisko)
  • Phi Phi Don (kotwicowisko)
  • Phi Phi Lee (kotwicowisko)
  • Koh Mook (kotwicowisko)Na życzenie kompletnej załogi możemy zorganizować rejs all inclusive i dokładnie przedstawić cenę pobytu na jachcie.
 
CENA ZAWIERA:
- pobyt na jachcie
- usługi i opiekę skippera
- podatek VAT

CENA NIE ZAWIERA
- transportu
- opłat portowych
- wyżywienia
- transit logu
- sprzątania końcowego 
- opłaty klimatycznej 
- kaucji za jacht (kaucja zostanie zwrócona w całości w dniu wyokrętowania, jeżeli jacht i wyposażenie jachtu w dniu zakończenia rejsu będzie w stanie niepogorszonym)
- ubezpieczenia indywidualnego
- silnika do pontonu
- paliwa do jachtu
(opłaty te są pokrywane solidarnie ze wspólnej kasy ok.150 EURO od osoby za 10 dni rejsu, przy pełnym obłożeniu jachtu.
Kapitan jest zwolniony z wszystkich opłat)
 
UCZESTNICY
Rejsy mają charakter turystyczny (dla przyjaciół, rodzin i singli) ale możemy również zorganizować rejsy szkoleniowo - stażowe, firmowe i imprezowe.
Wiek uczestników jest bez znaczenia, pływamy zarówno z małymi dziećmi jak i z seniorami. Doświadczenie żeglarskie również nie jest wymagane, wspaniała atmosfera na jachcie niweluje ewentualne różnice w wiedzy o żeglowaniu.
Kapitan zna dokładnie region rejsu, więc pokaże miejsca godne uwagi, poleci wyśmienite restauracje i tawerny. Będzie Waszym przewodnikiem przez cały Wasz pobyt na rejsie. Po każdym rejsie, na życzenie uczestnika, możemy wystawić opinie żeglarską, która zalicza staż morski do patentów żeglarskich.
 
TRASA REJSU
Trasy rejsu są orientacyjne i zależą od warunków pogodowych, działania siły wyższej i sprawności załogi, są na bieżąco ustalane z uczestnikami.
Jest możliwość ustalenia trasy na życzenie kompletnej załogi jachtu. 
 
WYŻYWIENIE
Uczestnicy rejsu prowiantują jacht ze wspólnej składki w dniu zaokrętowania (nie dotyczy wersji "all inclusive"). W przypadku rejsu "all inclusive" kapitan w porozumieniu z załogą dokonuje zakupów produktów żywnościowych. Ewentualne jedzenie w restauracjach i wszystkie inne wydatki na lądzie nie związane bezpośrednio z rejsem załoga rozlicza między sobą.
 
CO ZABRAĆ NA REJS
- odzież przeciwdeszczową
- strój kąpielowy
- ręczniki
- buty na jasnej podeszwie
- buty do wody
- polar lub softshell
- nakrycie głowy
- okulary przeciwsłoneczne
- kremy z filtrem
- leki osobiste
- latarkę 
- dobry humor

Szybki kontakt z nami / Rezerwacja - Tajlandia:

Dodatkowa treść

logo