Szybki kontakt:        +48 601 426 358         biuro@amadeusgrey.pl         facebook

Niezapomniane wrażenia żeglarskie

emocje i wspomnienia
logo

Amadeus Grey sprawi, że Twoje marzenia staną się faktem. Zapewni wrażenia żeglarskie, emocje i wspomnienia na długie lata.

Organizujemy rejsy turystyczne, firmowo - integracyjne, szkoleniowo - stażowe, rodzinne, imprezowe i dla singli.
 
Zbierz grupę przyjaciół lub po prostu dołącz sam do załogi, wybierz dowolny zakątek świata, rodzaj rejsu i... w drogę!!!

Wiosną i w lecie pływaj z nami w Chorwacji, w Grecji po Cykladach i na Morzu Jońskim, we Włoszech na Sycylii i Wyspach Liparyjskich, w Hiszpanii na Balearach (Majorka, Minorka, Ibiza), w Turcji, na Sardynii i Korsyce. 
Jesienią i w zimie dołącz do nas na Karaibach, w Tajlandii i na Seszelach.
 
W sezonie wiosenno – letnim w Chorwacji proponujemy Ci zorganizowany rejs naszym nowym jachtem Bavaria 46 rok prod. 2016 lub jego wyczarterowanie.
W zimie natomiast zapraszamy na rejs lub charter na Wyspy Kanaryjskie.
Możemy Cię zabrać na październikowy rejs etapowy podczas przeprowadzania naszego jachtu z Chorwacji na Wyspy Kanaryjskie lub na kwietniowy rejs powrotny z Wysp Kanaryjskich do Chorwacji.
 
Nasze rejsy dają Ci możliwość odkrywania bajecznych miejsc, poznawania nowych ludzi, kultur, smaków i zapachów. Nie musisz być żeglarzem ani mieć doświadczenia żeglarskiego aby wybrać się z nami na rejs. Ten wyjątkowy sposób wypoczynku jest na wyciągnięcie ręki. Każdy dzień na jachcie jest wyjątkowy, każda noc magiczna. Krystalicznie czysta woda, wiatr we włosach i zapach wolności sprawią, że będzie to podróż Twojego życia.